Vandas navštívil Karlovarsko, stihl i exkurzi pivovaru

P1060182b 24. září 2012 Ve dnech 21. – 22. září proběhly v Karlovarském kraji další ze série předvolebních mítinků s předsedou Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomášem Vandasem. Začátek tohoto setkání se konal v pátek v Chodově, kam přišlo odhadem na 60 občanů a sympatizantů DSSS.

Předseda Tomáš Vandas zde hovořil o vnitropolitické situaci, o své kandidatuře na post presidenta republiky i o problémech týkajících se bezprostředně našeho kraje. Byly zde rozdávány tiskoviny, letáky a plakáty, a každý občan mohl sám posoudit, jakým jsme nebo nejsme „rizikem“ pro naší společnost. Z potlesku přihlížejících lze usoudit, že toto setkání hodnotili velice pozitivně.  

Další páteční mítink se uskutečnil v Sokolově na náměstí Budovatelů. Zde na předsedu Vandase čekalo na sto místních občanů, aby si vyslechli náš komplexní program pro řešení nejen otázky nepřizpůsobivého stylu života, který trápí náš kraj.

Po skončení mítinku se na pozvání uskutečnila exkurze do místního pivovaru Permon, kde  byli vedoucí představitelé dělnické strany odborně seznámeni s procesem výroby tohoto piva. Vyslechli si i zprávy o nedostatečné podpoře malých firem ze strany města i kraje a strastiplnou cestu na lokální trh, který je velice složitý a dlouhodobý. Delegace DSSS byla na rozloučenou obdarována excelentní lahví piva Permon.

V sobotu pokračovala další řada mítinků, které proběhly postupně v Ostrově, v Karlových Varech,  v Nejdku a v Rotavě. Zájem občanů byl velice potěšující a celkově lze tato setkání hodnotit velice pozitivně. Předseda Tomáš Vandas a místopředseda Jiří Štěpánek vyjádřili spokojenost nad dobrou organizací i nad aktivním přístupem kandidátů z Karlovarského kraje. Věřme, že občané již mají dost bezcenných předvolebních slibů od stále stejných politiků a pomohou nám realizovat změny nutné k rozvoji našeho kraje.

Jiří Froněk, předseda KO DSSS pro Karlovarský kraj

Fotogalerie:

 P1060185

P1060197

P1060203

P1060216

P1060187

P1060217

P1060221

P1060225