Vandas: Imigrantská hrozba narůstá

Vandas-portret_2 24. května 2013 Když jsem před více než čtyřmi roky v Brně na prvomájovém shromáždění pronesl větu, že  „naši krásnou českou zemi zaplavila ničivá imigrantská vlna tsunami, která ničí vše, co je nám drahé a krásné", byl jsem za toto varování vláčen po soudech. Ve víru posledních událostí v Evropě se však obávám, že nás to horší ve spojitosti s přistěhovalci  teprve čeká.

Již několik dnů řádí ve švédském Stockholmu bandy muslimských imigrantů, které zapalují auta a rabují obchody. Ve Velké Británii zase došlo k brutální vraždě vojáka, kterého dva černoši rozsekali mačetou na ulici a přitom vzývali Alláha. K tomu si stačí vzpomenout na několik let staré události na předměstích francouzské metropole Paříže, kde zuřila pouliční válka v přistěhovaleckých čtvrtích. Rázem tu máme obrázek Evropy, zejména té západní, která se postupně mění v kontinent muslimských přivandrovalců, kteří nejenže nehodlají respektovat naši historii a tradice, ale navíc se snaží své nové působiště přeměnit k obrazu svému.

Je však pravdou, že bez požehnání evropských elit, myšleno Evropské unie a Evropské komise, by takový vývoj nebyl možný. Proč se například veřejně nehovoří o tom, že právě Brusel naplánoval zaplavení Evropy muslimskými přistěhovalci pod záminkou vymírání původního obyvatelstva, a že do roku 2050 jich má být až 56 milionů?

Současná situace navozuje úvahy, co bude dál. V České republice zatím, a to zatím zdůrazňuji, situace tak dramatická není. Co ale není dnes, může být zítra. Schválením Lisabonské smlouvy jsme se dobrovolně vzdali možnosti rozhodovat o počtu přistěhovalců na našem území, a pokud unie nám nařídí jich přijmout třeba tři čtyři miliony, musíme se podrobit. Opravdu ale musíme?

Já jsem pořád pevně přesvědčen o tom, že ještě nic není ztraceno. Je jen na nás, na občanech této země, zda si necháme diktovat cizí plány, zda budeme tiše trpět nadvládu těch, kterým je tato země naprosto lhostejná. Pokud nyní nezvedneme hlavu, převálcují nás imigranti tak, že řádění tsunami bude jen slabým odvarem.         
 
Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu:

Časovaná bomba. Muslimští imigranti řádí ve Stockholmu