Vandas: Integrace cikánů po česku - rozkradené miliony a těžkooděnci v ulicích

Vandas: Integrace cikánů po česku... 26. srpna 2011 Události na Šluknovsku dostaly zcela opačný rozměr, než odpovídá skutečné realitě. Místo řešení neúnosné kriminality nepřizpůsobivých je oficiálními médii a vládou ČR opět propírán umělý “problém extremismu”.

Místo hledání skutečných viníků problémů (všechny vlády po roce 1989 a jejich benevolentní přístup k cikánské menšině) jsou ostrakizováni slušní občané, kteří se rozhodli vyjádřit svůj nesouhlas veřejně. Tento panický strach zkorumpovaného režimu pramení z demonstrací, které svolávají sami místní. Více

Očerňování DSSS v očích veřejnosti, která jediná se současným problémům skutečně věnuje, je pouze nutná daň v našem boji za spravedlivou společnost, ve které budou mít všichni stejná práva, ale i povinnosti!

Je naprosto skandální, že odpovědí Nečasovy vlády na problémy na Šluknovsku (vyvolané rasisty z řad cikánského etnika) je pár desítek těžkooděnců a nasazení Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu proti tzv. extremistům. To má být výsledek rozmařilého rozhazování peněz daňových poplatníků na nesmyslné “integrační” projekty v uplynulých letech.

Proč se ÚOOZ raději nezabývá kriminalitou tzv. lidsko-právních aktivistů (různých kocábů, džamil a spol.), kteří si z tématu “integrace menšin” udělali výnosný byznys, rozkradli co mohli a nikdy nic nevyřešili?

Vládnoucí zkorumpovaná “elita” se bojí svých občanů jako čert kříže. Peníze daňových poplatníků rozkradla, problémy zametá pod koberec, a nevinným lidem vyhrožuje represí. Pryč s takovým režimem!

Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu

Radnice v Rumburku akci Občanského odporu zakázala