Vandase čeká víkend na Ostravsku. Přivítá ho Zaremba

Vandase čeká víkend na Ostravsku. Přivítá ho Zaremba 23. září 2011 Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas přijíždí v sobotu 24. září do ostravského regionu. Jeho první mítink startuje v Opavě od 10.30 hod. Potom zamíří do Havířova, kde ve 13 hodin začíná shromáždění za slušný a důstojný život. Následuje metropole Moravskoslezského kraje Ostrava. Po krajské konferenci se tam od 17 hodin uskuteční setkání s občany, ovšem nikoliv tradičně na náměstí, ale v sokolovně Muglinov.

Kromě členů a sympatizantů DSSS přivítá Vandase na severu Moravy i olympijská legenda a nyní člen vedení dělnické strany Ota Zaremba.

„Právě proto, že můj kraj vnímám po celý svůj život a mohu tedy hodnotit, jakým směrem se vyvíjí, musím konstatovat že ta proměna moc radostná není. Co bylo dříve funkční je v rozpadu, zvyšující se nezaměstnanost, příliv cikánských rodin, zvyšující se kriminalita a zhoršující se bezpečnost v ulicích našich měst a obcí. To je drsná realita dnešní doby.

Právě proto vnímám aktivity dělnické strany jako snahu něco změnit k lepšímu, a i proto se snažím pomáhat dle svých sil a možností. I proto mítinky našeho stranického lídra považuji jako krok správným směrem a kladných ohlasů na jeho přítomnost mám ve svém okolí velmi mnoho. Proto vyzývám všechny občany: pojďte na náměstí, přijďte si poslechnout náš program a naše názory!“ uvedl v tiskovém prohlášení k sobotním mítinkům DSSS Ota Zaremba.

Tiskové centrum DSSS

Program akcí DSSS dne 24. září 2011