Víra a odhodlání platí ve sportu i v životě

Víra a odhodlání platí ve sportu i v životě27. prosince 2011 Zanedlouho se rozloučíme s tímto rokem a vstoupíme do dalšího, který je před námi. Je to nepřetržitý koloběh lidského dění, který nám někdy nemilosrdně naznačuje, jak ten život letí.

Jako bývalý vrcholový sportovec, který se aktivně zapojil do politiky, mohu potvrdit, že pro všechny občany je nejdůležitější, aby nás i v tom novém roce neopouštělo zdraví. Vím o čem mluvím a pokud má člověk zdravotní potíže, stává se vše ostatní druhořadým problémem.

Co bych však také v nadcházejícím roce přál všem našim členům ale i sympatizantům, to je víra a odhodlání. Platí to nejen ve sportu, ale i v životě. Pokud nemáte tyto vlastnosti, nedokážete ničeho. Teprve spojením těchto předpokladů každého jedince můžeme dosáhnout toho, po čem toužíme. A jestliže moc chceme, aby byla naše země lepší, abychom vymýtili korupci, kriminalitu a všechno neřádstvo, co nás sužuje, musí se to podařit.

Udělejme tedy pro náš úspěch v příštím roce maximum. Čekají nás krajské volby a to je šance, kterou bychom neměli promarnit.  

Ota Zaremba, člen Republikového sněmu DSSS