VOLBY: Podpořte DSSS v předvolební kampani

VOLBY: Podpořte DSSS v předvolební kampani10. srpna 2013 Vážení členové a sympatizanti Dělnické strany sociální spravedlnosti, jak asi víte, podle všech indicií to vypadá, že dlouhodobá parlamentní fraška směřuje k zakončení ve formě předčasných parlamentních voleb, které by se měly pravděpodobně uskutečnit již v měsíci říjnu. To ale také znamená odevzdání kandidátních listin v září.

Dělnická strana se parlamentních voleb zúčastní jako dlouholetá opoziční strana, která vždy nemilosrdně vystupovala a vystupuje proti současného režimu korupce, proti jeho představitelům, kteří svůj „zájem“ o tuto zemi dávají najevo tak, že ji rozkradli a zdevastovali, a ze slušného člověka si udělali hadr, který má sloužit jen k opakovanému vhazování hlasů do volební urny. Tomu je nutné učinit konec!

Chci nyní na vás na všechny v této důležité chvíli apelovat. Pojďte nám pomoci s předvolební kampaní! Jsme stranou, která nedostává od státu žádné finanční dotace, fungujeme skromně, ale nikomu nic nedlužíme. V této chvíli však bude nutné zaplatit volební kauce ve výši 210 tisíc korun a také mít finanční prostředky na tisk letáků a novin.

Pokud nás chcete nyní, v této důležité chvíli podpořit, můžete tak učinit formou finančního daru v jakékoliv výši na nás stranický účet:

Číslo účtu: 197 230 562 / 0600  (Více v odkazu Sponzoruj)

Věřím, že každý z vás chápe vážnost situace a vy všichni také nyní rozhodnete, jak velká a také účinná bude naše kampaň pro nadcházející volby.

Pojďme společně udělat maximum pro úspěšný volební výsledek, který bude znamenat další výrazný posun v naší činnosti.

Předem vám děkuji za podporu.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS