Volební mítinky DSSS na Moravě: Zájem lidí stoupá

24. dubna 2010 Břeclav a Brno. To byly páteční zástavky volebního turné lídra Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase. A setkaly se s příznivým ohlasem. Počet návštěvníků mítinků naší opoziční strany stoupá.

„Zákaz Dělnické strany nemohl zastavit naše myšlenky a názory. Proto vznikla Dělnická strana sociální spravedlnosti, abychom mohli pokračovat v naší opoziční politice proti zkorumpovanému a prospěchářskému režimu,“ uvedl v projevu Tomáš Vandas, který shrnul i základní programové body DSSS. (Videoklipy pod článkem)

Imag0025Aktuálně se lídr Dělnické strany věnoval i kauze žhářského útoku v ostravské osadě Bedřiška, jejíž příčinou byly dlouhodobé sousedské spory mezi cikány.

„Když se ten případ stal, média okamžitě přišla s ohromující zprávou, že žhářský útok je určitě dílem extremistů a rasistů. Bez jakýchkoliv důkazů. To se neštítili proložit obrázky z mítinků Dělnické strany. Najednou se ukazuje, že útok spáchala rodina, která v té osadě bydlí, a že příčinou útoku byly sousedské spory,“ uvedl Vandas, jenž kauzu označil za ukázkový příklad dezinformační propagandy režimu proti skutečné opozici.

S projevem vystoupil i kandidát do Poslanecké sněmovny Jiří Štěpánek (DSSS), který účastníky obou mítinků seznámil s receptem Dělnické strany na současnou ekonomickou krizi. Současně odsoudil asociální politiku favorizované a protěžované TOP 09, která by se podle něj dala realizovat leda tak na panstvích knížete Schwarzenberga.

Imag0069_2Na brněnském předvolebním shromáždění byla oficiálně představena i čelní kandidátka DSSS v Jihomoravském kraji Simona Skoumalová. Premiéru zde měl její oficiální plakát s volebním číslem 24 v srdíčku.

„Mně se na ní líbí, pochopitelně vedle přirozeného ženského půvabu, že k politice vždy přistupuje s úsměvem a otevřeným srdcem. To je v nové Dělnické straně taky zapotřebí,“ uvedl Karel P. z Brna, který patří k místním příznivcům DSSS a volební mítink si nenechal ujít.

Mítinky DSSS pokračují i dnes na východě Čech. První začíná v 16 hodin v Náchodě, o dvě hodiny později vystoupí Tomáš Vandas v Trutnově.

Imag0064_2

Martin Zbela, tiskový mluvčí DSSS

VIDEOKLIPY TV NACIONAL Z BRNA

1 Začátek mítinku v Brně
2 Účastníci brněnského shromáždění
3 Odmítáme diktát EU a multikulti Evropu!
4 Z volebního programu DSSS
5 Ne poplatkům u lékaře. Důstojné stáří
6 Tomáš Vandas odsoudil aféru Bedřiška
7 Jiří Štěpánek: Co navrhujeme v ekonomické krizi

Fotogalerie

Předvolební mítinky DSSS - Břeclav a Brno (23. dubna 2010)


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie