Východ zvedá hlavu před západní zhoubou liberalismu

Východ zvedá hlavu před západní zhoubou liberalismu23. listopadu 2012 I prostý laik si nemohl v posledních měsících nepovšimnout radikálních změn, které probíhají na východ od nás, v postsovětském regionu a hlavně v Rusku samotném. Konzervativní hodnoty postupně zadupávají jed liberalismu, importovaný Západem na konci 20. století do střední a východní Evropy.

Zákonem proti autogenocidě

Například tažení proti homosexualismu. Netřeba se více rozepisovat o tomto západním trendu, jehož cílem je rozbít tradiční rodinu, zmrzačit a ve finále zlikvidovat původně zdravý národ. U nás se homosexualismu s požehnáním polistopadového režimu velmi daří. Odpůrci této ideologie jsou očerňováni a zastrašováni. Jestliže ulicemi měst proudí homosexuálové a lesby a veřejně propagují svoji úchylku, protestující normální lidé, včetně dětí, jsou líčeni jako extremisté, které „musí“ hlídat policie.

V Rusku a hlavně na Ukrajině dokážou s homosexualitou tvrdě zatočit. Zcela oprávněně byla propagace této zhoubné úchylky označena za autogenocidu. Kdo se ji dopustí, má problémy se zákonem. Otevřenou obhajobou autogenocidy narazila v Rusku i americká zpívající běhna, která si provokativně říká Madonna.

Nevládní organizace? Jsou to zahraniční agenti

Však je máme u nás taky. Pletou se do vnitřních věcí země, rozkazují, co máme a nemáme dělat, jejich jména jsou nesrozumitelná, a všichni do jednoho se zaštiťují lidskými právy. Aktivisté nevládních organizací, co s pomocí zahraničních mecenášů dojí náš stát, aby zde mohli prezentovat cizí zájmy, západní podkulturu, prostě to nejhorší svinstvo, které se k nám táhne jako smrad z „mekky“ liberalismu – USA.

Putinovo Rusko se tvrdě postavilo proti výše uvedeným spolkům. Všechny nevládní organizace financované ze zahraničí označuje nový zákon za zahraniční agenty. Kdo se s tímto pravdivým označením nesmíří, jeho aktivity v Rusku končí.

Anarchofeministky z Pussy Riot

To bylo v západních satelitech včetně ČR kraválu kvůli údajně nespravedlivému procesu proti členkám anarchofeministické skupiny Pussy Riot. Letos v únoru vtrhly za účasti lačných zahraničních agentů „novinářů“ do katedrály Krista Spasitele v Moskvě, kde svým řevem před ikonostasem urážely věřící a duchovní hodnostáře.

To ovšem nebyla jediná „činnost“ této „tvůrčí“ skupiny. Naděžda Tolokonnikovová, odsouzená členka Pussy Riot, se v minulosti zúčastnila protestní akce proti zvolení ruského prezidenta Dmitrije Medveděva v moskevském muzeu. Při této akci provozovalo sex na veřejnosti pět manželských párů a Tolokonnikovová přitom souložila ve vysokém stupni těhotenství… Ať žije západní liberalismus!

Konec lžím!

Je správné a rozumné, že některé státy konečně nabírají sílu a sebevědomí a vrací své společnosti její pravou tvář. Úctu k tradicím, historii a svým předkům. Záleží jim na rodině, zdravém vývoji dětí a existenci rodiny. Nechtějí autogenocidu národa! Odmítají „západní trendy“, které kdysi slavnou Francii, Španělsko, Německo pohřbívají za živa. Česká republika se zásluhou nenasytných korupčníků a zločinců „filosofů“ typu Havla a spol. zařadila do tohoto morálního bahna.

Pro nás, nacionalisty, je více než žádoucí sledovat další vnitřní vývoj ve středovýchodní Evropě. Tam se rodí zdánlivě nový pramen života – návrat ke kořenům a principům zdravého národa. Tam se lidé a jejich představitelé přirozeně odvracejí od zkažeností a úpadkových „vizí“ západních lhářů. Na západě najdeme pouze dluhy a smrt!

Martin Kněžický