Vznikla Krajská organizace DSSS V Karlovarském kraji

Kvk2 27. července 2011 O uplynulém víkendu (24.7.) byla za účasti členů a sympatizantů DSSS vytvořena Krajská organizace DSSS pro Karlovarský kraj. Byla tak završena dlouhodobá stranická práce v tomto kraji, která se v posledních měsících projevovala ve zvýšeném zájmu o členství ve straně.

Prvním bodem setkání bylo krátké představení kandidátů na pozice ve vedení krajské organizace, tedy Krajské radě. Poté následovala možnost postavení protikandidátů a následovala samotná volba funkcionářů. Výsledky voleb do Krajské rady dopadly takto:

Předsedou byl zvolen Jiří Froněk, místopředsedou Josef Kozák, tajemníkem Tomáš Vejvoda. Členy Krajské rady byli zvoleni Tomáš Kozák, Michal Hudák, Martin Žiak a Jaroslav Zoller.

Po zvolení se ujal slova předseda KO DSSS KVK Jiří Froněk. Ten představil ve stručnosti plány pro budoucnost a navrhl k doplnění „Akční plán DSSS pro kraj“. Ten bude samozřejmě po úpravách a schválení radou představen nejen na webu dělnické strany, ale bude také sloužit ke kampani před volbami do krajských zastupitelstev. Kontakt na Krajskou organizaci DSSS v Karlovarském kraji naleznete zde
 
Tiskové centrum DSSS