Zarembova premiéra v DSSS: Sklidil potlesk v Ostravě

Dsss-10-v23. srpna 2010 Členové Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) na Moravě měli tento víkend nabitý program. V sobotu 21. srpna se uskutečnila krajská porada Moravskoslezského kraje v Ostravě. Hlavním bodem jednání byly nadcházející komunální volby. Lídr DSSS Tomáš Vandas ve svém vystoupení připomněl odkaz tragického výročí sovětské okupace a poděkoval všem zástupcům místních organizací za jejich aktivitu při sestavování kandidátních listin. Předseda krajské organizace Václav Komárek zhodnotil činnost strany za uplynulé období a nastínil volební priority v kraji.

Příjemným zpestřením sobotní porady byla přítomnost olympijského vítěze Oty Zaremby. Ten krátce pozdravil přítomné účastníky a za svá slova sklidil velký potlesk. Ota Zaremba pak věnoval Tomášovi Vandasovi pamětní medaili z olympiády v Moskvě, kde se tak nesmazatelně zapsal do dějin československého sportu.

Dsss-3-vV neděli proběhlo v Brně setkání členů DSSS s Tomášem Vandasem, na němž se hovořilo o činnosti strany v Jihomoravském kraji, dále o výhledu na příští rok s důrazem na zkvalitnění budování členské základny a místních organizací. Tomáš Vandas poděkoval brněnským členům za sestavení plně obsazené kandidátky a sdělil jim, že je v rámci předvolební kampaně podpoří účastí na mítinku, který je plánován na stejný den jako v Ostravě, tedy 17. září.

Tiskové centrum DSSS