Zázrakem oddlužený Fischer umocňuje tragikomedii nové vlády

Zázrakem oddlužený Fischer umocňuje tragikomedii nové vlády10. července 2013 Dnes v 11 hodin se ujaly svých ministerských postů nikým nevolené osoby, jejichž jména však nejsou veřejnosti neznámá. Fischer, Pecina, Rusnok, Balvín a další budou v následujících dnech a měsících odpovídat za chod tohoto zkorumpovaného státu.

Nikdo je nevolil, nereprezentují názory občanů. Pokud ještě žijeme v parlamentní demokracii – a já o tom silně pochybuji – Rusnokova pochybná vláda by nikdy nemohla vzniknout, natož převzít moc.

Pomyslnou třešničkou na hradním dortu je přítomnost neúspěšného prezidentského kandidáta Jana Fischera ve Strakově akademii. Tato bezpochyby zkorumpovaná osoba se ještě před několika dny topila v milionových dluzích. Co by normálního člověk položilo zásahem exekučních příkazů a zabavením majetku, kariérního bolševika vyneslo ke státní kase, od které dnes převzal klíče. Mezitím si ještě stačil zrekonstruovat byt.

Příčinou rychlého oddlužení není pohádkový zázrak, ale miliardáři Chrenek a spol., kteří ve skutečnosti řídí tento stát, jejich peníze pak o výběru představitelů, respektive loutek do vedení země. Občan extremista do toho nemá co mluvit.

Miroslav Svoboda