Zrodili se noví rozvratníci státu - kluk s plackou DS, holka, která nejde s ovcemi

Zrodili se noví rozvratníci státu...18. ledna 2011 Polistopadová “elita” překabátěných bolševiků a tzv. kmotrů vstoupila do nového roku s další vlnou represe proti mladým lidem. Dva aktuální případy: osmnáctiletému klukovi z Mostu policie vyhrožuje tříletým kriminálem kvůli čepici s plackou rozpuštěné Dělnické strany. Ne o moc starší místopředsedkyně Dělnické mládeže je stíhána prozměnu za svůj loňský projev na shromáždění k výročí 17. listopadu v Litvínově. “Nejsme žádné ovce, co se budou jen přizpůsobovat!“ dovolila si říct nahlas.

Ještě v roce 2009 mohli občané volit DS do Evropského parlamentu. Kvůli rostoucí popularitě této opoziční partaje dostali zkorumpovaní “politici” strach a zneužili svou moc ke štvanici na DS, posléze i na její předáky, členy a sympatizanty. To vyvrcholilo rozpuštěním DS Nejvyšším správním soudem, na kterém měli největší podíl bývalý komunista Fischer a svazák Pecina. Předseda správního soudu Baxa do KSČ vstoupit nestihl, ale přihlášku si v roce 1988 ještě stačil podat.

Podle zkompromitovaných zlodějů v čele našeho státu máme my všichni zaplatit astronomické dluhy, které nadělali českému národu v průběhu dvaceti let. Obyčejní lidé, rodiny, matky s dětmi mají být systematicky okrádáni o poslední sociální jistoty, aby si korupčníci mohli nadále užívat života na vysoké noze. Komunisty prolezlá justice se postará o jejich beztrestnost a nedotknutelnost. Naopak mladým lidem je vyhrožováno kriminálem kvůli odznáčku nebo samolepce. Nebo kvůli projevu na den výročí tzv. sametové revoluce, která nás měla osvobodit od komunistické totality.

Postkomunistický režim si našel svého nepřítele - osmnáctiletého kluka z Mostu, který měl na hlavě čepici s plackou DS. Prý je to zločin s flastrem na tři roky. Na druhou stranu předseda Ústavního soudu Rychetský v rozhovoru pro Lidové noviny otevřeně zlehčil angažmá v totalitní KSČ tímto skandálním výrokem: "Myslím, že členství v KSČ starší než 20 let nemá žádnou validitu. Má validitu, jestli jsem byl pokřtěný jako luterán nebo katolík?"

Podle bývalého komunisty Rychetského je tedy členství ve zločinecké organizaci obdobné jako naše náboženské vyznání. Ústavní soud je opravdu v dobrých rukou! Zvedá se mi z toho žaludek!

Dětinský strach z placky na čepici nebo z projevu na náměstí pramení z nejistoty dnešních vládců o svou budoucnost. Veškeré naděje 17. listopadu zašlapali a  zkompromitovali, bohatství této země rozkradli, voliče mnohokrát podvedli. Nyní už jim zbývá pouze ta obava z občanů.

Martin Kněžický